• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На Рахівщину повернулись більше 30 мобілізованих під час 5 хвилі
опубліковано: 13.07.2016р. о 09:32, автор: Рахівська міська рада

За рішенням Президента України до свої сімей повернуться понад півсотні жителів Рахівщини, які були призвані до Збройних Сил України під час V-ї черги часткової мобілізації. Наразі вже прибули більше 30 жителів району, котрі вже здали свої посади у бойових підрозділах.

– Значна частина роботи у нас тепер присвячена постановці на облік військовослужбовців, які повернулися. З усіма розмовляємо, уладнуємо документальні справи, намагаємось вирішити всі соціальні питання, які виникають в учасників АТО та учасників бойових дій, – каже військовий комісар району майор Василь Гаджега.

Крім того демобілізованим бійцям у військовому комісаріаті пропонують пройти безкоштовне медичне обстеження, щоб виявити негаразди зі здоров’ям, пов’язані із проходженням військової служби.

Ще одним важливим предметом для розмови із військовослужбовцями є служба за контрактом.

– Ми, звичайно, даємо можливість чоловікам відпочити після служби, поспілкуватись із родинами, владнати домашні справи, – продовжує військком. – Проте частина військових невдовзі самі повертаються до комісаріату та цікавляться умовами укладення контракту. Багато хто з них хоче повернутись у свої підрозділи, продовжити службу і таким чином допомогти як державі, так і своїй сім’ї.

Наприклад бійці, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, мають змогу укласти контракт на шість місяців. Інші бажаючі обирають між 3- та 5-річними контрактами. Військовослужбовці – жителі району та члени їх родин можуть звернутись додатковими консультаціями до Рахівського РВК за адресою м. Рахів, вул. Миру, 88, за телефонами: 2-12-52, +38 067 107 68 06 чи за допомогою електронної пошти: rvk-rakhiv@ukr.net. Додатково новини військового комісаріату можна читати на офіційній сторінці в мережі Facebook https://www.facebook.com/RakhivMilCom.ua.