• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахів’янин Іван РУС – двократний чемпіон світу з кікбоксингу
опубліковано: 01.02.2017р. о 10:41, автор: Рахівська міська рада

Наприкінці минулого року, на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WTKA в італійському місті Маріна-ді-Каррара не було рівних 13-річному спортсмену, уродженцю міста Рахова Іванові РУСУ.


Вихованець професійного центру єдиноборств «Бескид» (Івано-Франківськ) Іван Рус на згаданому Чемпіонаті світу переміг одразу в двох розділах (К-1 та лоу-кік). Іван був наймолодшим представником збірної України на змаганнях. Вага хлопця – 35 кілограмів, у фіналі розділу К-1 юний боксер переміг 42-кілограмового італійця.


Також у 2016 році на Чемпіонаті України в Одесі, де взяло участь понад 300 спортсменів з 14 областей України та Молдови, Іван Рус завоював золото та став найсильнішим бійцем у своїй віковій категорії.


З початком цього року розпочався сьомий сезон фінальної частини регулярного Всеукраїнського чемпіонату дивізіону «Еліта» з фрі-файту, який традиційно відбувався на лижному курорті Буковель в ТРК «Бука». 

Цілий рік кращі спортсмени областей України змагалисяміж собою на відбіркових етапах. І ось нарешті найкращі здобули право поборотися за пояс чемпіона в фіналі.

Під час першого відбіркового етапу наш спортсмен знову здобув перемогу в своїй віковій категорії. Щиро вітаємо його з професійними спортивними успіхами та бажаємо не зупинятися на досягнутому.