• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
РАХІВ ВІДЗНАЧАЄ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ, ЯКІ ТРИВАЮТЬ В УКРАЇНІ 9-10 БЕРЕЗНЯ
опубліковано: 07.03.2019р. о 14:11, автор: Рахівська міська рада

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я геніального сина нашого народу, великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню Україні. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

Щороку 9 і 10 березня в Україні тривають Шевченківські Дні, які припадають на роковини народження і смерті поета.

Сьогодні 9 березня відзначається 205-а річниця від дня народження Тараса Шевченка – видатного поета, художника, митця, якого знають і шанують у всьому світі. У всіх містах та селах країни проходять урочисті заходи. Традиційно, в Рахові вшанували пам’ять Кобзаря урочистою ходою, покладанням квітів до пам’ятника Шевченку та святковим концертом. Рахівська міська рада взяла участь в пам’ятних заходах разом з іншими трудовими колективами міста.

А Рахівська районна бібліотека доєдналася до відзначення Шевченківських Днів в надзвичайно оригінальний спосіб, провівши флешмоб – читання одного твору Тараса Григоровича «Думи мої, думи мої», якому вже 180 років.

В цьому заході взяли участь справжні поціновувачі Шевченківської поезії з самого Рахова та району, що відгукнулись на оголошення, розміщене в блозі бібліотеки. Це студенти, вчителі, працівники та користувачі бібліотеки, які 6 березня відвідали бібліотеку, або надіслали через мережу Internet відеоролики з віршованими рядками.

Пропонуємо вашій увазі згаданий відеоролик.
Автор ідеї: Котлан Марія, бібліотекар відділу обслуговування користувачів Рахівської центральної районної бібліотеки.
Монтаж: Інтернет-центр Рахівської ЦРБ