• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівський будинок культури запрошує на показ кінофільмів (ФОТО)
опубліковано: 03.04.2023р. о 15:32, автор: Рахівська міська рада

Минулого року, коли у нашому мальовничому містечку знайшли прихисток та відчуття безпеки багато тимчасово переселених людей разом з дітками, перед нами постало завдання залучати цих дітлахів до різних заходів, щоб якось заповнити їхні будні.  Почалася активна робота і однією з ідей став показ мультфільмів. Коли запустили серію мультиків, то до переглядів долучилися місцеві мешканці різної вікової категорії.

Нашою родзинкою, яку запропонувала колега Ольга Слюсарчук, стало розміщення дітей не в звичних для  «кінотеатрів» сидіннях, а безпосередньо, на підлозі (на карематах). Це створило для дітей невимушену і дуже комфортну атмосферу. Також ми запропонували приносити з собою ще пледи та смаколики..

Перегляди проводилися щочетверга і години лишалися незмінними. Ми були приємно вражені тим, що кількість глядачів постійно збільшувалася, адже постійні відвідувачі нашого «кінозалу» приводили з собою друзів, щоб весело провести час. Завжди отримуємо від них лише позитивні відгуки.

Репертуар ми ретельно підбирали переглядаючи мультфільми зі своїми дітьми вдома та відштовхувалися від вікової категорії  глядачів.

У зимовий період перегляди тимчасово призупинилися у зв’язку з відключенням електроенергії . Але зараз, з настанням тепла раді повідомити, що відновлюємо покази і чекаємо наших глядачів кожної неділі о 13:00 в нашому імпровізованому кінотеатрі. Тож, беріть з собою друзів і запрошуємо разом з нами продуктивно та з незабутніми враженнями проводити свій вікенд.

Мирослава Шемота

 директор Рахівського  будинку культури