• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Шляхетним людям – добра слава !
опубліковано: 03.04.2023р. о 13:03, автор: Рахівська міська рада

Хочеться  подякувати всім учасникам  приватної  благодійної Великодньої  акції «Даруємо радість дітям». ЇЇ суть полягала в тому, щоб за благодійні внески спонсорів оновити книжковий фонд  для  молодших читачів шкільної бібліотеки Рахівського ЗЗСО I-III ст. №2.

Звичайно ж, першочерговою ціллю українців є завершення війни і багато громадян вносять свій внесок для приближення перемоги. Але людське життя іде своїм чередом.  Дітки народжуються навіть під звук вибухів та сирен.  Ми ж маємо подбати, щоб майбутнє української нації, дітки, увійшли в це життя захищеними, радісними та щасливими.

Кожен на своєму місці, по своїх можливостях робімо  добро. Адже воно нікуди не зникає, воно залишає добрі справи, добрі згадки,  свою енергію у всесвіті.

Після вилучення з вільного доступу російських літературних джерел   книжкові полиці бібліотеки  виглядали  незаповненими.

Ідею проведення благодійної акції та перший внесок зробив мешканець

села  Косівська Поляна, який побажав залишитись невідомим. З його легкої руки та щирих сердець благодійників отримано коштів на суму 10925  гривень. З них 3000 грн.  для цільового призначення, придбання переносного  стелажу «Каскад -2», який буде використовуватися для  проведення книжкових виставок. Дитячої літератури придбано на суму – 7592 грн., в кількості   62 одиниці. У підборі книг  надавалася  перевага якості друку та  рейтингу популярності серед читачів.

Всі матеріальні цінності  будуть передані  на балансовий облік  Відділу освіти, культури молоді та спорту Рахівської міської ради.

Окрема подяка спонсорам, які підтримали ідею дарунку  кольорового принтеру для бібліотечних потреб.

В  акції взяли участь 26 осіб,   це  представники органів влади місцевого самоврядування, освітяни, посадові особи фінансових установ, випускники школи,  приватні підприємці, медичні працівники. Персональна подяка учаснику акції   пану Павлу Д., мешканцю міста Ужгород.

Шановні спонсори!  Нехай Господь примножить ваші доходи сторицею, а радісні емоції діток від прочитаних книг нададуть наснаги  для майбутніх благодійних справ.

Шкільний бібліотекар Рахівського ЗЗСО I-III ст. № 2 Н. Рошко