• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ «ЧЕРВОНОГО» РІВНЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ
опубліковано: 13.10.2021р. о 16:57, автор: Рахівська міська рада

Протоколом позапланового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за №22 від 11.10.2021р. п.ІІ. «Про стан вакцинації населення від COVID-19 та діяльність  суб’єктів господарювання в умовах встановлення у регіоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки» оголошено, що з початку вакцинальної кампанії від COVID-19 одну дозу отримало 15% населення (включно із  20 183 закарпатцями, котрі вакцинувалися  однодозною вакциною JANSSEN на кордоні з Угорщиною), дві дози вакцини отримали 10% населення регіону; темпи вакцинації у вересні на 1% менші ніж у серпні, а тижнева динаміка демонструє негативний приріст по захворюваності.

Зауважено, що при такому низькому рівні вакцинування організованих колективів, після встановлення в регіоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки (постанова КМУ №1236 від 09.12.2020р. п.3-3), робота таких суб’єктів господарювання буде припинена.

Тобто, якщо ситуація буде розгортатися у такому ж темпі, за тиждень-два Закарпаття може увійти у «червону» зону, тому будуть запроваджені нові обмеження: не зможуть працювати готелі, санаторії, ринки, торгові центри, фітнес-центри і т.д.

Хоча, на сьогодні, законодавство дозволяє працювати цілому ряду секторів економіки навіть при «червоному» рівні за умови вакцинації працюючого персоналу!

Тому, для забезпечення безперебійної роботи суб’єктів господарювання, у разі встановлення  в регіоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки, просимо керівників суб’єктів господарювання організувати широкомасштабну інформаційну та роз’яснювальну кампанію та наголосити своїм працівникам, що вакцинація – єдиний ефективний спосіб захистити себе та оточуючих від коронавірусної хвороби.