• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові вітали учасників бойових дій (ФОТО)
опубліковано: 13.10.2021р. о 15:19, автор: Рахівська міська рада

У Рахові відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисників та захисниць України. У великій залі районної адміністрації вітали учасників бойових дій. Урочистості розпочались із гімну України та хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих.

Квіти до пам’ятника героям – визволителям у Другій світовій війні, до могили воїнів Української Повстанської Армії  та меморіальних дощок загиблим воїнам  АТО   покладали учні  Рахівського Закладу Загальної Середньої Освіти  І-ІІІ ступенів  №3.

Міський голова Віктор Медвідь привітав присутніх та вручив подяки за мужність, патріотизм, високий професіоналізм у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності країни та з нагоди Дня Захисників та захисниць України учасникам бойових дій Рахівської територіальної громади.

Святкові номери представили присутнім Народний аматорський вокальний чоловічий квартет «Кучеряві хлопці», танець «Діти війни» виконав хореографічний колектив Рахівського будинку культури «Джерельце». Ольга Ворохта та Вікторія Штефанюк виконали українські пісні. А вражаючу, до глибини душі, поезію декламував Василь Ретізник.

Подвиги Захисників України – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Щиро вітаємо Вас зі святом. Насправді – небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – захищати Батьківщину.