• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рятівники відзначають професійне свято
опубліковано: 15.09.2017р. о 15:27, автор: Рахівська міська рада

17 вересня своє професійне свято по всій Україні відзначають люди, які вмілими та професійними діями визволяють з біди тисячі людей, рятуючи найцінніше – людське життя.

Безмежна вдячність від усіх нас – це найвища оцінка їх благородної праці. Успішно ліквідовані пожежі, наслідки аварій та стихійних лих, попередження надзвичайних ситуацій, забезпечення незагрозливої життєдіяльності населення – найкраще підтвердження вагомого внеску рятувальників у розвиток міста.

Розділити свято з людьми складної і відповідальної професії сьогодні завітали перший заступник міського голови Петро Юрійович Бочкор та заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Дмитрович Ігнатюк.

Під час заходу, у вітальному слові згадувалися приклади відваги та рішучості, проявлені рятувальниками під час виконання службових обов’язків, що свідчить про те, що тут працюють люди, які сильні духом, загартовані часом і випробуваннями.

За високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника подяками Рахівської міської ради були нагороджені Бешота Віталій Васильович, Кочержук Роман Васильович, Маскалюк Павло Михайлович, Тушер Олександр Васильович та Фомічов Олексій Михайлович. Також рахівським рятувальникам Петро Юрійович вручив давно бажану мийку високого тиску «Енергомаш» для облегшення роботи по обслуговуванню спеціалізованої техніки.

Довідка:

День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня. Встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

День рятівника святкують працівники:

  • аварійно-рятувальних служб,
  • пожежної охорони,
  • інших спеціальних формувань,
  • громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.