• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Сьогодні у нашому місті чудове свято: зустріч Святого Миколая, який засвітив вогні міської ялинки (ФОТО).
опубліковано: 19.12.2021р. о 19:08, автор: Рахівська міська рада

За вікном зима – час коротких днів і довгих ночей. Адже саме взимку до нас приходить Новий рік і разом з ним «хвойний» радісний настрій щастя, змін, сподівань, який несе з собою це всіма улюблене свято.

Саме в цей період відбуваються незабутні зустрічі, виконуються наші бажання та трапляються  дива. Новий рік ось уже стукає всім нам в двері, в сторіночки соціальних мереж, на білбордах і вітринах вулиць.

Саме сьогодні і до нашого міста на радість всім малюкам завітав Святий Миколай,  який взамін на вірші дітлахів дарував їм солодощі.

Концертна програма розпочалася з виступів Обласного академічного театру ляльок «Бавка».

Феєричним та незабутнім цьогоріч для малюків та дорослих був приїзд Миколая. Гірськими, вкритими снігом дорогами, на возі, із святково вбраними кіньми, Миколай прибув до будинку культури, де під бурхливі оплески, засвітив вогні міської ялинки .

Опісля, з вітаннями  до присутніх звернувся міський голова Віктор Медвідь, побажавши всім, щоб святковий настрій який панує сьогодні, супроводжував їх протягом новорічно-різдвяних свят та всього прийдешнього Нового року!

Свято продовжили вихованці та керівники гуртків Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості та Рахівського будинку культури.

Слідом за Новим Роком наступають Різдвяні свята, смачна кутя та веселий спів колядників. Ці свята особливі, сімейні та дружні, тож нехай не замовкає в вашому домі дзвін різдвяних дзвіночків! Нехай пахне ялинка, а стіл прикрашають смачні страви! Бажаємо вам казкового настрою, милих подарунків, уваги близьких і рідних людей. Нехай в ці зимові свята душа наповнюється світлом, теплом та любов’ю.

Колектив Рахівської міської ради висловлює свою вдячність всім , хто допоміг у організації свята: працівникам комунальних підприємств, працівникам відділу освіти, культури, молоді та спорту та Рахівському районному центру технічної і спортивної роботи ТСОУ за подаровану місту ялинку.