• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В Рахові відзначили День ветерана та пенсіонера органів внутрішніх справ (ФОТО)
опубліковано: 20.12.2021р. о 11:37, автор: Рахівська міська рада

Враховуючи значний внесок пенсіонерів і ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, захисту конституційних прав та свобод громадян забезпечення публічної безпеки і порядку, а також з метою виховання в молоді шанобливого ставлення до старшого покоління, Наказом №1325 від 20.12.2016 Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було встановлено День вшанування пенсіонерів і ветеранів системи МВС України  та Національної поліції України.

Це свято вже традиційно відзначають у Рахові. Цього року зустріч відбулася 19 грудня. Спочатку – спільний молебень, а згодом  – урочисті вітання.  Участь у святковому заході взяв очільник міста Віктор Медвідь, який побажав присутнім міцного здоров’я, сімейного добробуту та злагоди, спокою та затишку, радості від дітей та онуків, кохання від дружин, довгих років життя.

З нагоди Дня відзначення пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ Віктор Васильович вручив подяки Рахівської міської ради та подарунки Чайковському Генадію Ладиславовичу, Мателезі Володимиру Михайловичу, Бочкору Івану Васильовичу, Никірці Михайлу Миколайовичу, Кокирчу Василю Васильовичу, Поповичу Василю Васильовичу та Гріджаку Михайлу Йосиповичу.