• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Триває опитування ветеранів і ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств
опубліковано: 25.01.2023р. о 09:55, автор: Рахівська міська рада

У межах проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни» триває загальнонаціональне опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

За інформацією Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», опитування проводять з метою подальшого надання інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації усім зацікавленим.

Анкета для заповнення розміщена за посиланням.

Опитування також дозволить здійснити аналіз проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.

Проєкт «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни» реалізовує Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» за сприяння Програми реінтеграції ветеранів, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Більше інформації про ініціативу можна дізнатися за посиланням.