• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Уряд збільшив розмір компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО
опубліковано: 25.01.2023р. о 09:50, автор: Рахівська міська рада

10 січня 2023 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Зокрема, доповнено механізми фінансування програми коштами Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також збільшено щомісячний розмір компенсації витрат за кожну працевлаштовану особу до 6700 гривень.

Досі компенсація витрат надавалася у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується ЄСВ, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Максимальна загальна тривалість компенсації витрат з дня працевлаштування особи складає 2 місяці.

Ознайомитись з інструкцією щодо отримання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО можна за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-robotodavcyam-za-vpo.

Отримуйте відповіді на свої запитання на нашому Телеграм-каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja. 

Закарпатський обласний центр зайнятості