• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У місті-побратимі Бельск Подляский (Польща) відбувся фестиваль «Підляська нота 2018», на якому перемогла рахів’янка Іванна Ролюк
опубліковано: 31.05.2018р. о 08:42, автор: Рахівська міська рада

27-29 травня, у відповідь на запрошення міста-побратима Бельск Подляский (Польща), прагнучи до зміцнення дружніх зв’язків і співпраці, офіційна делегація Рахівської міської ради та вихованці Рахівського РБДЮТ,  взяли участь з нагоди Дня міста. У рамках свята відбувся XIII Міжнародний фестиваль пісні «PODLASKA NUTA – 2018» учасниками якого були понад сто виконавців з Болгарії, Молдавії, Білорусії, Румунії, Польщі у номінаціях «народна» та «естрадна» пісня. Рахів представляли вокалісти  районного будинку дитячої та юнацької творчості Роксолана Кальба, Катерина Беркела, Іванна Ролюк. У номінації «народна » пісня взяли участь Іванна і Катерина, а у «естрадній »  – всі троє дівчат. Всі вони були учасника середньої вікової категорії.

Найкраще заспівала Іванна Ролюк, вихованка вокальної студії «Едельвейс», керівник Марія Томащук. Талановиту дівчину нагородили цінними подарунками та кубком за ПЕРШЕ місце у номінації «естрадна» пісня та за ДРУГЕ у номінації «народна» пісня. Роксолана Кальба і Катерина Беркела, вихованки вокальної студії «Гармонія», керівник Олександра Беркела нагороджені Дипломами учасників фестивалю пісні «PODLASKA NUTA – 2018» та подарунковими наборами.

  • «Нас вразив високий вокальний рівень виконавців, організація фестивалю, дружня атмосфера серед конкурсантів» – розповідають учасниці XIII Міжнародного фестивалю пісні «PODLASKA NUTA – 2018».

Всіх учасників вітаємо з перемогою та участю в конкурсі. Сподіваємось, що наші виконавці, ще не раз гідно представлять місто Рахів на міжнародних конкурсах.