• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові відбувся конкурс «Ми-українці» приурочений до Дня вишиванки
опубліковано: 20.05.2016р. о 12:25, автор: Рахівська міська рада

День вишиванки відзначається  щороку в третій четвер травня. Цьогоріч, його святкували 19 травня. Це свято відзначають з 2006 року і з кожним роком воно набуває все більшої популярності.

За ініціативно класного керівника Оксани Турок, учні 6-В класу Рахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, спільно зі своїми наставниками-десятикласниками, підготували свято «Ми – українці». Метою заходу було показати багатогранність української натури, розширити уявлення учнів про українські народні традиції, обряди, спосіб життя, духовне багатство. Розвинути бажання вивчати історичне минуле свого народу, його культуру, працю і звичаї. Спонукати дітей до пізнання української народної спадщини.

rakhiv-den-vyshyvanky-2

Оцінювало конкурс незалежне журі, до складу якого ввійшли: міський голова Віктор Медвідь, начальник відділу культури Володимир Шепета, завуч з навчальної частини Андрій Пецюх, завідувач шкільною бібліотекою Марія Ворохта та шкільний психолог Валентина Носа. Серед вболівальників у залі було багато батьків , які прийшли підтримати своїх діток.

У змаганнях взяли участь три команди: «Гуцули», «Діти України» та «Нова генерація козаків», які складались із учнів 6-В класу. Свої знання та бездоганну підготовку показали вихованці  в наступних номінаціях: візитівка команди, відеоролик про красу України, визначна постать козацької доби, жартівлива українська пісня, відома українська поетеса, національний костюм регіону, історична пам’ятка  України, та сценка з життя українця. Також журі мало змогу скуштувати та оцінити український борщ, вареники та деруни, які учні напередодні  приготували самостійно.

rakhiv-den-vyshyvanky-3

За підрахунками балів перемогла команда «Гуцули», її наставників Крічфалушій Михайла та Осташ Марію міський голова нагородив поїздкою  в місто-побратим Рахова Бельск Подляскі (Польша). За підготовку, ініціативність, старання та кмітливість учні 6-В класу отримали в подарунок від Рахівської міської ради футбольний та волейбольний м’ячі, а класному керівнику Оксані Турок за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально – культурний розвиток освіти  та з нагоди Всесвітнього дня вишиванки вручили подяку.

rakhiv-den-vyshyvanky-4

Сподіваємось, що  з такими дітьми Україну чекає чудове та світле майбутнє!