• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові встановили тренажери під відкритим небом (ФОТО)
опубліковано: 20.06.2018р. о 16:45, автор: Рахівська міська рада

На прибудинкових територіях багатоквартирних будинків на вулицях Івана Франка та Миру днями встановили тренажери під відкритим небом, де усі бажаючі можуть займатись фізичною культурою. Основа для нього була підготовлена заздалегідь, а саме устаткування змонтували кілька днів тому.

Тренажерні майданчики облаштували завдяки субвенції, яка надійшла із державного бюджету за сприяння народного депутата України Василя Петьовки та співфінансуванні з міського бюджету. Роботи по встановленню та виготовленні виконувало ТзОВ «Європейський парк».

Спортивні площадки включають в себе кілька видів тренажерів: «Повітряний ходок», «Орбітек», «Бруси», «Жим ногами подвійний», «Бруси подвійні», «Лавка для пресу подвійна», «Тяга зверху+жим від грудей», «Лижник», «Гребля», «Маятник+твістер» та інші. На деяких з них можуть займатись одразу по дві людини. Також на майданчику встановлено рукохід для прихильників стрітворкауту. На ньому, як і на спортивному устаткуванні, можна тренувати різні групи м’язів (спини, ніг, пресу, торсу, плечового поясу). Все обладнання є антивандальним, виготовлене з міцних сталевих труб та пофарбоване полімерною фарбою, стійкою до атмосферних впливів.