• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В Рахові відбувся конкурс краси “Міні-міс Рахів 2016”
опубліковано: 14.06.2016р. о 14:20, автор: Рахівська міська рада

12 червня Рахівський районний будинок культури був наповнений  радістю, творчістю та красою. Сяяли усмішки на обличчях учасників і вболівальників: дітей, батьків, бабусь, дідусів та глядачів. Міське свято відбулось за сприянням Рахівської міської ради та районного будинку дитячої та юнацької творчості.

У складі журі працювали: секретар міської ради Дмитро Брехлічук, заступник міського голови Олеся Голомбіца, перукар Галина Попенко, керівники гуртків Рахівського РБДЮТ Олена Мамедова та Яна Пріц.  Допомагала підготуватись в конкурсі 20 маленьким красуням організатор свята – Ангеліна Зозулич.

Головною метою проведення заходу є духовний та культурно-естетичний розвиток дітей, виховання у молоді художнього смаку, демонстрація творчого потенціалу, фантазії, внутрішньої та зовнішньої краси, розвиток мистецьких навичок і формування дружніх відносин між дітьми.

mini-miss-2016-2Проведення конкурсу відбувалось у три етапи, в рамках якого учасниці розповідали про себе, свої мрії, захоплення. Танцювали, співали та декламували вірші у національному одязі та демонстрували бальні плаття.

У конкурсі «Міні-міс Рахів 2016» перемогу здобула Анна Кравчук, «Віце – міс Рахів 2016» стала Евеліна Маляр.

Учасниць нагородили грамотами та цінними подарунками від Рахівської міської ради. А переможниці конкурсу , окрім подарунку вручили сертифікат за кордоном цього літа.