• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАХІВСЬКОЇ РДА ОРГАНІЗОВУЄ ВИСТАВКУ-КОНКУРС СВІЙСЬКИХ ТВАРИН
опубліковано: 17.08.2017р. о 07:58, автор: Рахівська міська рада

Тваринництво є пріоритетною галуззю господарювання району. Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації приділяється особлива увага створенню умов для збільшення чисельності маточного поголів’я великої рогатої худоби, овець у фермерських та особистих селянських господарствах району.

Тому, з метою популяризації сільського господарства, планується провести 23 вересня цього року у смт.В.Бичків виставку-конкурс свійських тварин ,,Моє ґаздівство’’, захід спрямований  на просування галузі тваринництва. Ґазди з усього району зможуть представити найрізноманітніших свійських тварин, серед яких велика рогата худоба (бугаї, корови), вівці, коні гуцульських порід та багато інших. По закінчення виставки, шляхом підрахунку голосів відвідувачами буде обрано переможців  та нагороджено подарунками (поповненя кормової бази) та почесною  відзнакою.

З метою реалізації задуманого, просимо зацікавлених жителів міста Рахів району звертатись до відділу агропромислового розвитку райдержадмі­ністрації, за адресою: м.Рахів, вул.Миру, 1 та за тел.2-26-04 або e-mail: rachiv-apk@ukr.net . до 8 вересня 2017 року.

 

ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАХІВСЬКОЇ РДА