• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Відкриття спортивного майданчика на території ЗОШ № 1
опубліковано: 09.11.2016р. о 09:58, автор: Рахівська міська рада

Вчора, 8 листопада, у Рахові урочисто відкрили спортивний майданчик на території загальноосвітньої школи № 1.

За участю міського голови, депутатського корпусу, голови районної ради, заступника голови адміністрації, вчителів, священика, юних спортсменів та ветеранів спорту, школярів, рахівчан та журналістів урочисто відкрили майданчик зі штучним покриттям.

Почесне право перерізати символічну червону стрічку надали ветеранам футболу, які внесли великий вклад у розвиток спортивного життя міста, а саме Губко Валентину Івановичу, Данилашу Олександру Олександровичу та Найман Миколі Миколайовичу.

До присутніх звернувся Віктор Медвідь, який зазначив, що це перший із запланованих майданчиків та надзвичайно важливий проект, який дасть змогу виховувати здорову та успішну молодь. Голова міста вручив подарунки від народного депутата України Василя Петьовки –  м’ячі та канат для перетягування.

Присутніх також привітали голова районної ради Василь Дан, заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Ігнатюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Севч та директор загальноосвітньої школи №1 Ольга Фрінд. А отець Михаїл Шутко освятив спортивний майданчик.

Мистецькі виступи подарували учасникам святкового дійства вихованці Рахівського РБДЮТ та спортсмени Великобичківської школи Street Workout.

Відбулася на новозбудованому спортивному майданчику і спортивна естафета, серед учнів 5- 9 класів, яку провели для дітей голова соціальної комісії, депутат міської ради Ігор Німчук та вчитель фізкультури Петро Яремчук.

Зазначимо, що майданчик збудований за кошти міського бюджету та призначений для заняття спортом для мешканців Рахова. Відповідальні за техніку безпеки та правила експлуатації майданчика Яремчук П.П. та Козурак І.М.