• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Володимир Гройсман закликає небайдужих українців до участі у відкритих конкурсах відбору на державну службу, розпочатих у рамках реформи
опубліковано: 28.07.2016р. о 08:57, автор: Рахівська міська рада

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає українців брати участь у публічних, відкритих конкурсах відбору на державну службу, розпочатих у рамках реформи, для того, щоб допомогти у провадженні необхідних змін у країні.
«Я закликаю усіх українців, які хочуть послужити своїй державі, зробити це. Не по блату, а публічно, професійно. Ми чекаємо на те, що усі, хто має таке бажання, прийдуть і будуть працювати на державу. Один в полі не воїн, треба критична маса людей, яка готова зробити зміни. А тим більше це важливо, коли цим змінам намагаються протистояти», – заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у п’ятницю.

Прем’єр-міністр нагадав, що незважаючи на негативні пророкування, цей уряд з 1 травня розпочав реформу державної служби. Затверджено Комісію з питань вищого корпусу державної служби, критерії відбору кандидатів, будуть запущені публічні конкурси.

Уряд буде запроваджувати нові підходи щодо державного управління, державної служби. «Ми будемо забезпечувати кар’єрне зростання тих, хто віддано і сумлінно працює по відношенню до держави і своєї справи. Ми маємо закласти нові традиції нової сучасної системи державного управління», – заявив він.

За його словами, запровадження електронного документообігу у п’ятницю в уряді буде сприяти швидкому проходженню необхідних процедур і підвищенню відповідальності працівників уряду. Глибинні, системні позитивні зміни розпочнуться саме з Секретаріату Кабінету міністрів, зауважив голова уряду.

Володимир Гройсман зауважив, що в умовах інституційної слабкості особливо важливо, щоб у владі працювали професійні люди.

«Є люди, які, на превеликий жаль, є не зовсім компетентними або адекватними по відношенню до тих викликів, які сьогодні є», – зазначив він.