• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
“Вифлеємська зіронька” відколядувала у Рахові (ФОТО)
опубліковано: 13.01.2017р. о 11:02, автор: Рахівська міська рада

У четвер, 12 січня 2017 року, фестиваль колядок «Вифлеємська зіронька», започаткований ще у 2011 році за ініціативи народного депутата України Василя Петьовки, отримав продовження у Рахові.

На сцені колядували вихованці дитсадочків та учні 1-4 класів загальноосвітніх шкіл закарпатських Рахова, Костилівки, Ділового, Розтік, Видрички, Богдана та Лугів.

На початку дійства дітей, їх батьків та всіх присутніх привітали із Різдвом Христовим та прийдешнім Старим Новим роком міський голова Рахова Віктор Медвідь, керівник апарату райдержадміністрації Олена Вайнагій та помічник народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко.

У рахівському етапі фестивалю взяли участь колядницькі колективи восьми дошкільних навчальних закладів – Лугівського, Богданського, Видричанського, Розтоківського, Діловецького та Рахівських №2, №3 та №4.

Після них виходили на сцену і тішили глядачів старовинними колядками та щедрівками колядницькі колективи дев’яти шкіл, які представили навчальні заклади Рахова, Розтік, Богдана, Лугів та Костилівки.

Гідні виступи учасників глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

Від імені народного депутата Василя Петьовки всі учасники фестивалю отримали солодощі, а навчальні заклади потрібні для ДНЗ та шкіл набори подарунків.