• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Новорічно-різдвяні свята з «Чизаєм»
опубліковано: 13.01.2017р. о 10:56, автор: Рахівська міська рада

З чим у нас асоціюються європейські міста в різдвяний період? Звичайно ж, зі святковою ілюмінацією, ярмарком на площах та кухликом гарячого ароматного глінтвейну чи вишуканого вина.

Цього року і наше місто засвітилось вогнями та розгорнуло торгові палатки, де протягом новорічно-різдвяних свят, ви можете скуштувати вина від одного з провідних виробників України та найкращого винзаводу регіону – «Чизай», який запросила до співпраці Рахівська міська рада.

На сьогодні Завод Чизай – це сучасний промисловий виноробний комплекс повного циклу виробництва, до складу якого входять власні виноградники, завод первинного виноробства (на якому відбувається переробка винограду та виготовлення вин), завод вторинного виноробства (де готову продукцію розливають у пляшки), виносховища, дегустаційні зали, офісні та складські приміщення. Висаджувати свої виноградники вони почали у 2006 році, а сьогодні вже доглядають за мільйоном саджанців на земельних ділянках загальною площею більш ніж 260 га, розташованих в Берегівському, Іршавському та Мукачівському районах Закарпатської області.

Завод вирощує білі, рожеві і червоні європейські сорти винограду, у тому числі Рислінг Рейнський, Мускат Оттонель, Мюллер Тургау, Трамінер рожевий, Мерло, Каберне Совіньйон та інші. Унікальні сприятливі природні умови, працьовитість виноградарів і виноробів, які протягом багатьох століть передають з покоління в покоління традиції і секрети професії, створюють надзвичайний нектар із закарпатських виноградників.

Можливість поласувати смачними винами у рахів’ян та гостей міста  ще є до кінця січня в різдвяному будиночку на площі біля Районного будинку культури.