• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Як працює «Рахівкомунсервіс»?
опубліковано: 30.10.2017р. о 15:35, автор: Рахівська міська рада

«Вісті Рахова» продовжує знайомити вас із роботою комунальних підприємств нашого міста. Цього разу ми зустрілися з Василем Михайловичем Сливкою, який уже понад рік очолює МКП «Рахівкомунсервіс». Це підприємство займається вивезенням твердих побутових відходів, тобто сміття зі всього міста, утримує будинки, частково ремонтує їх та тримає Рахів у чистоті та порядку.

Ми розмовляли про те, що вже зроблено, про плани на майбутнє та про проблеми, що перешкоджають повноцінному функціонуванню підприємства.

  • Василю Михайловичу, розкажіть, що було зроблено за цей період?
  • З того моменту, як я працюю, в першу чергу почали їздити частіше по місту сміттєвози. Тобто не один раз на тиждень, а кожного дня. Техніка стара, але ми справляємося. Центр Рахова завжди тримаємо в чистоті, а з віддалених вулиць сміття забираємо два рази на тиждень.

Відбудували частину будинків, зробили фасад на вул. Миру, 5 за кошти міської ради та відремонтували димарі.

Тепер працівники підприємства кожну п’ятницю прибирають сміття біля табличок «Рахів».

Також я ввів нову штатну одиницю – контролера, який розбирається зі старими боргами, носить людям квитанції та укладає нові договори спільно з нашим юристом.

Останнє – поставили нові смітники та робимо під них площадки.

  • Які плани на майбутнє в «Рахівкомунсервіс»?
  • Планується багато, але ми обмежені у фінансах. Розповім вам про найосновніше. У пріоритеті для нас знайти кошти для перероблення сміття або для купівлі піролізної установки, щоб його спалювати. Це для всіх болюча тема. Ми бачимо, в якому жахливому стані наше сміттєзвалище, і знаємо, що вистачить його ще на рік-два. На сьогодні ведуться переговори з двома підрядниками, що готові й частково, й за наші кошти вирішити проблему. Також є й інвестори.

Наступне – це техніка, оскільки наявна вже дуже застаріла. У нас майже кожного дня якась одиниця техніки ламається. На ремонт ми витрачаємо великі гроші.

Також нам необхідний грейдер, щоб взимку не просити в когось, а самим прочищати вулиці від снігу.

  • З чим проблеми?
  • Ми працюємо з населенням, намагаємося доносимо до них інформацію, але все одно багато людей відмовляються платити. Сьогодні за утримування будинків ми більше витрачаємо, ніж отримуємо коштів. З кожного будинку платять усього декілька людей. Через це підприємство переживає не найкращі часи.

Утім, стараємося свою роботу виконувати, щоб наше місто було чистим, безпечним та комфортним.