• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Як зареєструвати народження дитини в пологовому відділенні Рахівської районної лікарні
опубліковано: 14.09.2016р. о 13:17, автор: Рахівська міська рада

svidotstvo-narodzhennyaНаказом Міністерства юстиції України від 26.08.2015 року № 1593/5 спрощено доступ громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, а саме, працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану проводиться прийом документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видача свідоцтва про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.

Рахівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, з 25.03.2016 року також приймає документи необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини, та видає свідоцтва про народження в пологовому відділенні Рахівської районної лікарні Закарпатської області у визначені дні: вівторок (з 10.00 до 12.00 год.), середа, п’ятниця (з 14.00 до 16.00 год).

Зокрема, з 25.03.2016 року по 08.09.2016 року Рахівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області видано 57 свідоцтв в пологовому відділенні Рахівської РЛ Закарпатської області. Тобто, майже 17 % новонароджених дітей у Рахівській РЛ отримали перший документ в пологовому відділенні.

Підставами для проведення державної реєстрації народження дитини в пологовому відділенні є письмова заява батьків.

Для проведення відповідної реєстрації також подаються медичне свідоцтво про народження, форма якого затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України, паспорти або паспортні документи, що посвідчують особу батьків, у разі необхідності свідоцтво про шлюб. В тому випадку коли мати дитини не перебуває у шлюбі та немає спільної заяви батьків про визнання батьківства, прізвище, власне ім’я та по батькові зазначається за вказівкою матері у заяві про державну реєстрацію народження відповідно до ч. 1 ст.135 СК України.

Прийом документів, видача документів, а також проведення державної реєстрації народження здійснюється безкоштовно.

Рахівське районне відділення

ДРАЦС ГТУЮ в Закарпатській області