• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На Рахівщині триває підготовка до осіннього призову
опубліковано: 14.09.2016р. о 13:15, автор: Рахівська міська рада

osinniy-pryzovУ Рахівському районному військовому комісаріаті тривають планові заходи з підготовки до призову громадян України на строкову військову службу протягом жовтня-листопада 2016 року.

– Наразі наші офіцери, психологи, лікарі призовної комісії вивчають сімейний, психологічний стан, стан здоров’я призовників, – зазначив військовий комісар району Василь Гаджега.

Перша відправка юнаків Рахівського району до війська з обласного збірного пункту відбудеться на початку жовтня.

Днями офіцери Рахівського РВК взяли участь у заняттях Закарпатського ОВК з фахової підготовки для особового складу відділень комплектування. Офіцери обласного військкомату довели до посадових осіб відділень основні положення та вимоги керівних документів, нормативно-правових актів, які регламентують організацію та проведення заходів приписки юнаків до призовних дільниць та призову громадян України на строкову військову службу. За підсумками занять учасники склали заліки з фахової підготовки.

Значна увага в організації та проведенні осіннього призову приділена також використанню програмного комплексу з автоматизації обліку призовних ресурсів. Військовим комісаріатом налагоджена співпраця з правоохоронними органами щодо розшуку призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Нагадаємо, що військовослужбовці строкової служби до зони проведення антитерористичної операції на сході України відправлятись не будуть.