• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Закарпатці налагоджують співпрацю з гуртовим ринком сусідньої області
опубліковано: 20.03.2017р. о 19:16, автор: Рахівська міська рада

Делегація закарпатців на чолі з директором департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА Юрієм Лесьо відвідала з робочим візитом на Львівщині гуртовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар». Мета візиту – поглиблення співпраці, покращення координації роботи та сприяння закарпатським сільгоспвиробникам у просуванні виготовленої продукції.
У робочій поїздці також взяли участь керівники Іршавської, Виноградівської, Хустської та Мукачівської райдержадміністрації.
Делегація закарпатців ознайомилися з роботою ринку, а також відвідала компанію, що займається заморожуванням та сублімацією різноманітних ягід. Обговорювалися питання подальшого збуту сільськогосподарської продукції закарпатських виробників, покращення співпраці на рівні районів та сільських рад.
Наразі із оптовим ринком сусідньої області співпрацюють 125 сільгоспвиробників та фермерів всіх категорій господарств із Ужгородського. Виноградівського, Іршавського та Мукачівського районів Закарпаття, – інформують у департаменті агропромислового розвитку ОДА.