• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Зібралися за «круглим столом» для обговорення проблемних питань переселенців
опубліковано: 14.06.2016р. о 14:23, автор: Рахівська міська рада

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек провела засідання «круглого столу»  з питань змін у порядку виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам, що відбудуться з 1 липня цього року.

В засіданні  взяли участь Директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк, директор Закарпатського обласного центру зайнятості  Юрій Фущич, представники АТ «Ощадбанк», міграційної служби області та  громадських  організацій, які опікуються проблемами переселенців. Взяв участь у проведенні даного заходу і радник Міністра соціальної політики України у справах внутрішньо переміщених осіб на території  Закарпатської області  Геннадій Степанов.
«На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 року № 167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внутрішньо переміщеним особам буде проводитись заміна платіжних карток на такі, що будуть одночасно  пенсійними посвідченнями», – зазначила у  своєму виступі Анастасія Пентек.
«Тому, особам з числа переселенців, які перебувають на території Закарпаття та отримують пенсії  необхідно з’явитися до органів Пенсійного фонду за місцем проживання для написання заяви на отримання такого посвідчення представивши відповідні документи. Виготовлення  пенсійних посвідчень нового зразка буде здійснюється тільки на підставі поданої ними заяви», – продовжувала в своїй доповіді керівник головного управління Пенсійного фонду.
Про те, що виплата всіх видів соціальних допомог для переселенців буде здійснюватися виключно через АТ «Державний ощадний банк України» розповіла присутнім представник  цього банку. Наголосила вона також на необхідності відкриття рахунків в «Ощадбанку», для тих громадян з числа переселенців, які отримують соціальні виплати через інші банки, або поштові відділення .
В ході проведення засідання виникало багато запитань, на які надано вичерпні відповіді керівниками служб, які взяли участь у проведенні « круглого столу».