Відбулися першості району з шахів серед дорослих та дітей

👁 1 433    |    Опубліковано: 24.04.2017 о 12:25    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Як на диво, юних шахістів прибуло вдвічі більше, ніж дорослих, тому першість району стала масовою і відбулася як серед дорослих, так серед дітей у шість турів за швейцарською системою.
У змаганнях взяли участь шахісти з Рахова, Великого Бичкова, Кобилецької Поляни, Росішки та Білина. Відкрив її привітальною промовою автор цих рядків.

Відтак тривала напружена боротьба, яка визначила переможців і призерів. Перше місце серед дорослих виборов рахів’янин Микола Романюк, друге – великобичківець Євген Мартин, третє – Федір Плиска з Рахова. Серед дітей перше місце посів Богдан Костик з Рахова, друге – Андрій Андрусевич, третє – Христина Кузьмик (обоє з Великого Бичкова).
Після завершення турніру головний суддя турніру та член районної федерації шахів Вільмош Чернян вручили переможцям грамоти, медалі та цінні подарунки, надані райдержадміністрацією. Та найголовніше – усі учасники змагань отримали позитивний досвід та емоції.
Приємно, що на турнірі були присутні батьки багатьох юних шахістів. Всі вони залишали приміщення районного шахового клубу з надією на те, що такі змагання будуть проводитися постійно.

Ігор САВЧУК,
голова районної федерації шахів, головний суддя турніру

Share